‘GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW’ İLE KAHAKAHA FIRTINASI

Güldür Güldür Show  (2)

Güldür Güldür Show  (2)GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW İLE KAHAKAHA FIRTINASI SALI AKŞAMI SHOW TV EKRANLARINDA!

 Ekranların sevilen formatı BKM yapımı komedi-tiyatro şovu Güldür Güldür Show, bol kahkahalı ve yepyeni skeçleriyle, Show TV ekranlarında Salı akşamına damgasını vuracak.

Özge Borak sadece iyi haberler vermek için Güldür Güldür Show‘a gelirse neler olur? Gezegenlerin sıralaması yüzünden insanların sadece mutlu olduğu ve iyi haberler aldığı bir haber bülteni olur mu?

Oynadığı takıma yabancı bir forvet transferiyle takımdan atılan Bilal, İbrahim ve onu karşılamaya gelen taraftarları rehin alırsa neler yaşanır? Olaya anında müdahale eden Halkman Bilal’i vazgeçirebilecek mi? Bilal’i yeni bir takıma transfer etmesi için Halkman tarafından yardımı istenen Yılmaz Vural, Bilal’in derdine çare olabilecek mi?

Yıllardır girdiği eve iyice alışan ve evin bir bireyi gibi olan hırsız Şevket ve ev sahibi Bilal karşılaşınca neler olacak? Hırsızı yakalamak için nöbet tutan  Yeter ve Bilal; Şevket’i karşılarında görünce ne yapacak?

Şirketin verimini arttırmak için yönetim kurulu toplantısına yalan makinası ile gelen İsmail çalışanların söylediği yalanlar karşısında ne yapacak? Yalanları ortaya çıkan Bahadır, İbrahim, Mehtap ve Yeter kovulmaktan kurtulabilecek mi?

Minibüs şoförü Bilal, yolcu Yeter’e aşık olursa neler olur? Yeter’in zengin sevgilisi İbrahim, Bilal ve Yeter’in yakınlaşmasına engel olabilecek mi? Yeter’i elde etmek için atışmaya başlayan Bilal ve İbrahim’den hangisi Yeter’in gönlünü kazanmayı başaracak??

Hepsi bu hafta Güldür Güldür Show’da! 

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW, 4 Mart Salı akşamı saat 22.15’te yeni bölümü ile Show TV’de!

YAPIM                                 BKM

 

YÖNETMEN                              MELTEM BOZOFLU

 

SENARYO EDİTÖRÜ                 MURAT KEPEZ

 

OYUNCULAR               ALİ SUNAL, ALPER KUL, DOĞA RUTKAY, ONUR ATİLLA, ÇAĞLAR ÇORUMLU, ONUR BULDU,  AYLİN KONTENTE, AZİZ ASLAN,  MELTEM YILMAZKAYA, YAVUZHAN DOĞAN, DİLŞAH DEMİR, BURAK TOPALOĞLU

 

MÜZİK                                       RAMİZ BAYRAKTAR

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>